Mhp genel başkanı Devlet Bahçeli oyların düşme nedenini açıkladı

2 Kasım 2015 Pazartesi  |    |  Bu Haber 537 Kez Okundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi bugün saat 18:00'da Başkanlık Divan Toplantısı yaptı. Toplantıda Parti Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bütün kadrolarının görevleri başında olduğunu belirterek, oylarının düşme nedenini Adalet ve Kalkınma Partisinin istikrar ve terör vurgusu yapmasından kaynaklandığını belirtti.
 
İSTİKRARSIZLIK VE TERÖR VURGUSU
 
Partinin oy oranındaki ve milletvekili sayısındaki düşme nedeni masaya yatırıldığı toplantıda, söz konusu düşüşlerin Adalet ve Kalkınma Partisinin istikrarsızlık ve terör vurgusu yapmasından kaynaklandığı değerlendirildi.
 
OY ORANINA SAYGI DUYACAKLAR
 
Toplantıda konuşan Genel Başkan Devlet Bahçeli, partinin tüm kadrolarının görevlerinin başında olduğuna işaret ederek, aynı kararlılıkla çalışmaya devam edecekleri vurgusunu yaptı. Seçim sonuçlarına ilişkin beklentilerinin daha yüksek olduğunu ifade eden Devlet Bahçeli, partinin aldığı oy oranına saygı duyacaklarını ve ona göre bir çalışma yapacaklarını aktardı.
 
İSTİFA GÜNDEMDE YOK
 
Toplantıda, milletvekili seçilemeyen genel başkan yardımcıları Sadir Durmaz ve Ruhsar Demirel ile Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu'nun Başkanlık Divanından istifasının gündeme gelmediği bildirildi.
 
Haberin Kaynağı:haberler.com

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence