Cristiano Ronaldo gelecek sezonda psg takımına transfer olacağı söylentileri var.

6 Kasım 2015 Cuma  |    |  Bu Haber 1027 Kez Okundu.

 

Futbol dünyası camiasının en büyük yıldızlarından olan  Cristiano Ronaldo'nun gelecek sezonda Real Madrid'i bırakarak, Fransa'nın Paris Saint-Germain (PSG) takımına transfer olacağı iddia edilmekte.
 
YARIN NE OLACAĞINI KİMSE BİLEMEZ
 
Portekizli futbolcunun hafta içinde The Times gazetesinde çıkan haberinde, Şu anda Real Madrid'de oynuyorum ama asla bilinmez. Yarın ne olacağını kimse kestiremez demesi ve sonrasında 3 Kasım'da oynanan PSG maçında kameralara yansıyan görüntüleri, başta İspanya ve Fransa olmak üzere birçok Avrupa basınında transfer iddialarının ortaya çıkmasına sebeb oldu.
 
PSG BAŞKANIYLA ŞAKALAŞMIŞTI
 
Real Madrid'in PSG'yi 1-0 yendiği maçın ardından Fransız takımının teknik direktörü Laurent Blanc'ın yanına giderek kulağına bir şeyler söyleyen Ronaldo, daha sonra stat çıkışında PSG Kulübü Başkanı Nasser El-Khelaifi ile kameralar önünde şakalaşmıştı.
 
PSG İLE GÖRÜŞÜYOR
 
İspanyol ve İngiliz basını, Ronaldo'nun menajeri Jorge Mendes'in El-Khelaifi ile Madrid'de görüşme yaptığını yazarken, Mendes'in Arjantinli Di Maria'dan sonra Ronaldo'yu da PSG'ye götürmek için sözlü anlaşmaya vardığını iddia etti. Bazı İngiliz gazeteleri ise PSG'nin Ronaldo'nun bonservis bedeli olarak Real Madrid'e 140 milyon avro ödeyeceğini ileri sürdü.
 
RONALDO DURUMDAN RAHATSIZ DEĞİL
 
Madrid ekibinin yıldız oyuncusu Ronaldo'nun ise hakkında çıkan iddialardan rahatsız olduğunu gizlemediği görüldü. Kulüp başkanı Florentino Perez, PSG maçı için Santiago Bernabeu Stadı'na gelen Real Madrid otobüsünden inen Portekizli futbolcuya, The Times'ta çıkan demecini hatırlatarak "Neden öyle söyledin?" diye sorarken, Ronaldo da "Öyle demedim. Başka şekilde konuştum" cevabını verdi.
 
Ronaldo'nun Real Madrid ile sözleşmesi 30 Haziran 2018'de sona erecek.
 
Haberin Kaynağı:haberler.com

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence