Almanya Hollanda maçı oynanacakmı.

16 Kasım 2015 Pazartesi  |    |  Bu Haber 1078 Kez Okundu.

Fransa'nın paris kentinde gerçekleşen terör olayından sonra oynanıp oynanmayacağı merak edilen Almanya - Hollanda maçının kararı verildi.

Dün bir görüşme yapan Almanya Futbol Federasyonu (DFB) yetkilileri ile Almanya Milli Takım teknik heyeti, daha önce Hannover kentinde oynanacağı planlanan Almanya - Hollanda maçının oynanmasına karar verdi. Bu sabah yeniden bir araya gelecek olan Almanya Milli Takım kafilesinin, Hannover'e hareket ederek maç hazırlıklarını tamamlayacağı açıklandı.

Alman basınına göre, aday kadroda yer alan ve Fransa maçında forma giyen kaptan Bastian Schweinsteiger, Manuel Neuer, Lukas Podolski, Jones Hector ve Jerome Boateng çeşitli nedenlerden dolayı yarın oynanacak Hollanda maçı kadrosundan çıkartıldı.

TERÖRE İNAT MAÇA DEVAM

Öte yandan yine Alman basınında yer alan başka bir habere göre de, Fransa Milli Takımı'nın da, Londra'da yarın İngiltere karşısına çıkmaya karar verdiği belirtildi.

Haberin Kaynağı:fotomac.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence