Galatasaray Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırdı.

18 Kasım 2015 Çarşamba  |    |  Bu Haber 791 Kez Okundu.

 

Galatasaray spor kulübü ile teknik adam Hamza Hamzaoğlu dönemi sona erdi. Cimbomlular, tecrübeli teknik direktörle yollarını ayırdığını resmen açıkladı.
 
TEŞEKKÜR EDİLDİ
 
Galatasaray spor Kulubü'nden yapılan resmi açıklamada Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Sayın Hamza Hamzaoğlu'nun sözleşmesi, varılan karşılıklı anlaşma çerçevesinde sona bulmuştur. Hocamıza bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ediyor, kendisine bundan sonraki kariyer hayatında başarılar diliyoruz açıklaması yapıldı.
 
HAMZAOĞLU: HAYIRLISI OLSUN
 
A Spor'a açıklamalarda bulunan başarılı teknik adam Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray'la yollarımızı ayırdık. Hayırlısı olsun dedi.
 
GENEL SEKRETER İŞBECER: GEREKÇELERİ PAYLAŞMAK İSTEMİYORUM
 
Kulübü Genel Sekreteri Fatih İşbecer de AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hamzaoğlu ile bugün bir araya geldiklerini belirterek, "Hamza hoca ile bugün dostane bir görüşme yaptık. Karşılıklı anlaşarak, yollarımızı ayırma kararı verdik. Konunun gerekçelerini şu an için paylaşmak istemiyorum" diye konuştu.
 
HAMZAOĞLU'NUN GALATASARAY KARİYERİ
 
G.Saray, Hamzaoğlu ile ligde 34 maça çıktı. Bu 23 galibiyet, 7 beraberlik, 4 yenilgi aldı. 72 gol atıp 34 gol yedi.
 
WEB SİTE ÇÖKTÜ
 
Galatasaray.org resmi internet sitesi, açıklama sonrasında çöktü.
 
Haberin Kaynağı:haberler.com

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence