Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılık sebebi.

19 Kasım 2015 Perşembe  |    |  Bu Haber 843 Kez Okundu.

 

Galatasaray spor kulübünde  bu akşam şok bir ayrılık gerçekleşti.Gs yönetimi teknik adam Hamza Hamzaoğlu'nun görevini sonlandırdı.Gerçekleşen ayrılığın sebebinin ise Umut Bulut'un sözleşmesinde yapılan görüşmelerdeki fikir uyuşmazlığından kaynaklandığı ortaya çıktı.
 
Galatasaray spor kulübü akşam yapılan antrenmanından sonra eve gideceği anda başkan Dursun Özbek tarafından ofisine çağrılan teknik adam Hamza Hamzaoğlu ile yönetim kurulunun toplantı yaptığı ve sonrasında yolları ayırma kararı alındığı bildirildi.
 
DİSİPLİNSİZ HAREKETLERİ VARDI
 
İsminin açıklanmasını istemeyen bir Galatasaraylı yönetici ise Hamza Hamzaoğlu'nun ayrılış nedeniyle ilgili olarak, "Antrenmanlarda disiplinsiz hareketleri vardı. En son yaptığı açıklamalar ve 'Umut Bulut'un sözleşmesi uzamasaydı, ben uzatırdım' açıklaması başkan ve yönetimin sert tepkisini çekti. Bu nedenle de yolları ayırma kararı aldık" dedi.
 
Hamzaoğlu, önceki gün yaptığı açıklamada transfer konusunda yönetimle sorun yaşadığı iddialarına şöyle cevap vermişti:
 
UMUT GİBİ KİM MÜCADELE EDİYOR DEMİŞTİ
 
Biz işimize bakacağız, herkes kendi işiyle ilgilenirse bu durumlar da bir an önce atlatılabilir. Yönetimle transfer konuşmadık, nereden çıktı bu fikir ayrılığı? Koordineli çalışıyoruz. Umut'un sözleşmesi otomatik uzamasaydı da ben sözleşmesini uzatacaktım. Umut gibi kim mücadele ediyor bu takımda. Sosyal medyada her şey kasıtlı. Hiç kulak asmıyorum sosyal medyaya. Kasıtlı, yıpratmaya yönelik düşünceleri kayda almıyorum. Tepki gösterebilirler, göstersinler. Her antrenmanda Umut'un yüzde 100 oynadığını kim biliyor? Bizim Umut gibi oyunculara ihtiyacımız var. Bir isim alıyorsunuz onu yıpratmaya çalışıyorsunuz. Umut'u hiç düşünmüyor musunuz? Ben oyuncularımdan memnunum. Umut gibi bu takımda kim mücadele ediyor ki.
 
Öte yandan sarı-kırmızılı yönetimin, birkaç gün içinde yeni teknik direktörünü açıklayacağı belirtildi.
 
Haberin Kaynağı:haberler.com

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence