menstrual kabi icinde unutan genc kız.

20 Kasım 2015 Cuma  |    |  Bu Haber 490 Kez Okundu.

 

Kadınlar arasında hızla yaygınlaşan menstrual kap kullanımı beraberinde birçok soru işaretini de kafalarda oluşturdu. Sosyal medyada menstrual kapla alakalı hikâyesini anlatan kadının sözleri bu soruları iyice akıllarda soru işaretine dönüştürdü.
 
İşte Uterinestench takma isimli kadının korkunç hikayesi:
 
İÇİNDE BİR ŞEY VAR
 
Sevgilim ile yıldızların altında uzanıyorduk ve çok uzaklara gitmeden önce geçirdiğimiz son geceydi. Birlikte olmak üzereyken bana İçinde bir şey var dedi. Ona hayır deyip devam etmesini söyledim.Fakat bana Bir şey var, plastik bir şey hissediyorum dedi.
 
SEVGİLİM KUSMAMAK İÇİN KENDİNİ ZOR TUTTU
 
Bir anda kan damarlarımdan çekildi. 2 hafta önce reglim bittiğinde menstrual kabı çıkarmayı unuttuğumu hatırladım. 12 saatten daha uzun süre vajinada kalmaması gereken menstrual kabım 14 gündür içimde duruyordu. Erkek arkadaşıma çıkarmak için yardım etmesini söyledim. Ortaya yayılan koku çürük yumurta ve lağım kokusunun birleşiminden bile daha iğrençti. Sevgilim kusmamak için kendini zor tutuyordu. Temizlenmek için tuvalete gittiğimde sevgilim de yardım etmek için peşimden geldi. Temizlenmeye çalışırken içeride biriken tüm tortu bir anda erkek arkadaşımın bacağına düştü. Ve elbette bu olaydan sonra beklendiği gibi koşarak eve gitti."
 
MENSTRUAL KAP NEDİR?
 
Menstrual kup huni şeklinde yumuşak-esnek silikondan yapılan bir kaptır. Adet döneminde vajina içine yerleştiriliyor. Burada dışarı atılan kan toplanıyor. İstenildiği zaman çıkarılıp temizlenebiliyor.
 
Haberin Kaynağı:haberler.com

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence