Milli sporcumuz Gökhan Sarı kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

23 Kasım 2015 Pazartesi  |    |  Bu Haber 1161 Kez Okundu.

 

Devlet sporcusu ve Olimpiyat 3.'sü İşitme Engelli 5 Nisan 1986 doğumlu Milli Judocu Gökhan Sarı, geçirmiş olduğu kalp krizi sonrası hayata gözlerini yumdu.
 
KALP KRİZİ GEÇİRDİ, HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU
 
Antalya İşitme Engelliler Spor Kulübü çatısı altında spor hayatına devam eden genç milli judocu Gökhan Sarı, 22 Kasım Pazar günü sabah saatlerinde fenalaştığını hissetti ve  özel bir hastaneye gitti. Kendisini iyi hissettiği için hastaneden ayrılan ve saat dört sularında arkadaşlarına daha iyi olduğunu söyleyen milli judocu Sarı, 20.30'da kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
 
AHLAKLI VE ÇALIŞKAN SPORCUMUZU KAYBETTİK"
 
5 Nisan 1986 doğumlu Milli Judocu Gökhan Sarı'nın spor hayatının ilk yıllarında çeşitli spor branşlarıyla da ilgilendiğini ve vefatının kendilerinde derin üzüntü yarattığını belirten Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir, Ahlaklı ve çalışkan bir sporcumuzu kaybettik. Sarı'nın cenazesi, bugün Mersin'in Silifke ilçesinde defnedildi. Genç kardeşimize Allah'tan rahmet, ailesine ve Türk sporuna ise başsağlığı diliyorum." dedi.
 
Haberin Kaynağı:haberler.com

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence