evlilik programları neden ilgi görmekte.

14 Mayıs 2017 Pazar  |    |  Bu Haber 106972 Kez Okundu.

merhaba bugün ki makalemizde sizlere tv programlarındaki yarışma tarzındaki evlilik formatı yayınlar hakkında tartışacağız.yaklaşık aktif olarak 4 tane bildiğimiz bu tarz popülaritesi yüksek programlar birçok kişinin ekmek kapısı olmasına neden oldu.mahalle aralarında işi olmayan bay ve bayanlara günlük yövmiye ile seyirci olarak kanallarda seyirci olarak servis ile alınarak servis ile evlerine kadar bırakıyorlar.yeme içme kanal bünyesinde sağlanıyor ve canlı yayın konsepti ile hizmet veriyorlar.bu tarz programlar tv izleyen genç yada yaşlı toplumun her kesiminden evlerinde yada işyerlerinde boşta olan kişiler tarafından izlenmekte ve kişilerin ahlaki ve değer yargılarında bazen tahribatlara neden olduğunu düşünen kişiler tarafından sosyal medya da tepkilere yol açmıştır.
bazı gençler bu tarz programlara tv ekranlarında kendilerine takipçi bulmak ve bir fırsat yakalamak için kullanmaya çalışmaktadır.Buralarda dizi ve klip çekimleri için ajanslara kayıt yaptıranlara fırsat kapası olarak bakılmaktadır.

Hakkımızda

Hakkımızda içerik

Twitter

  • @Ortam That's a very good question :) You may want to contact the author. There's a form on the right when you click their name.

    - 10 hours ago
  • @Ortam Have you opened a support ticket yet? Can you send methe ticket number? Thanks!

    - 2 days ago

Flickr Photos


Eğlence Eğlence